تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
مخازن کود مایع: قطعاتی که تأثیر عملیاتی را تضمین می کنند (چک لیست)

مخزن اسید

طراحی و تولید کننده انواع مخزن اسید

مخازن کود مایع: قطعاتی که تأثیر عملیاتی را تضمین می کنند (چک لیست)

توانایی مخزن کود مایع شما برای پاسخگویی به خواسته های انجام شده در شما پیش شرط قطعی در جلوگیری از ضرر عمده و بهره مندی از مزایای حاصل از کودهای مایع است.

علاوه بر مقاومت کلی که باید یک مخزن کود مایع داشته باشد (یعنی: مقاومت دیواره جانبی ، سقف محکم ، ضمانت با خدمات با کیفیت بالا و سازگاری) ، سایر مشخصات را باید جستجو کنید؟ مخزن ذخیره سازی کود مایع به خوبی طراحی شده از سهولت کارکرد و زمان های بهتر چرخش پشتیبانی می کند؟


موارد زیر موادی است که به شما کمک می کند تا بهره وری عملیاتی مخزن شما تضمین شود و زمینه را برای یک دوره موفقیت بارور فراهم کند: 
 

  • سازگاری با کودهای مایع مختلف

   شما می توانید در یک زمان یا نقطه دیگر تصمیم بگیرید که از یک کود مایع متفاوت استفاده کنید. بنابراین باید مدتی را به فکر تمام محصولات کودی احتمالی مخزن خود در طول عمر خود بگذارید.

   در واقع شما به یک مخزن ذخیره کود نیاز دارید که با انواع مختلفی از کودهای مایع موجود در بازار سازگار باشد. بعلاوه ، مخزنی با نمره SG 1.5 از این نظر ایده آل است که قادر به حمل وزن مختلف کود مایع به زیر 1.5 SG است - درصورت تصمیم گیری برای تعویض محصولات!

   توجه: هنگام تعویض محصول جدید اطمینان حاصل کنید که با محصول قبلی که در مخزن ذخیره شده سازگار است. در غیر این صورت ، قبل از استفاده بعدی ، مخزن شما باید تخلیه و به طور مناسب تمیز شود. 

 

  • سیستم

   خروجی سیستم خروجی باید به گونه ای طراحی شود که جنبه زیر کار را کارآمدتر کند:


   تخلیه

   مخزن در صورت نیاز به تخلیه مخزن (به عنوان مثال در حین نگهداری و تمیز کردن منظم قبل از پر کردن مجدد مخزن با محصول جدید) ، محل خروجی نزدیک به ته مخزن راحت تر است.

   آرنج داخلی متصل به دهانه خروجی نیز تا حد زیادی در تخلیه کامل مخزن از محتوای آن به سرعت و به طور مثر کمک می کند. همچنین باید خروجی برای اتصال به پمپ طراحی شود ، زیرا ممکن است مواردی وجود داشته باشد که لازم باشد لجن خارج شود.

 

  • اتصالات با کیفیت اتصالات

   در معرض شرایط سخت و تقاضای سختی قرار دارند. برای کاهش سرعت سایش ، این اتصالات باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا اطمینان حاصل کنند که مکمل مناسبی برای مخزن کود قابل اطمینان هستند.

   لوله پر کننده ای که از پلی اتیلن ساخته شده است نسبت به نمونه پی وی سی از دوام بیشتری برخوردار است. بعلاوه ، شیرهای توپی و اتصالات فلنج مخزن باید به گونه ای طراحی شوند که از عدم نفوذ به مواد شیمیایی اطمینان حاصل کنند. به یاد داشته باشید ، اتصالات با کیفیت خدمات طولانی مدت را تضمین می کنند.

 

  • پر کردن سریع

   یک درگاه پرشده که از نظر استراتژیک قرار دارد ، باعث پر شدن راحت و سریع واحد اسپری شما می شود. داشتن یک سیستم مناسب برای پر کردن مخزن از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا شرایط مناسب ایده آل برای بذر ممکن است به همان سرعتی که ظاهر می شوند از بین بروند.
    
  • سطح سنج

   نشانگر سطح / نشانگر سطح خارجی قابلیت مشاهده محتوای را فراهم می کند. این کار در جلوگیری از طغیان مخزن ذخیره سازی در هنگام پر شدن مفید است و در تعیین اینکه آیا زمان خرید بار دیگر کود مایع فرا رسیده است یا راحت است. 

 

  • مواد با دوام

   برخی از موارد اصلی که باید در نظر گرفته شود محافظت همه جانبه نه تنها در برابر خوردگی شیمیایی بلکه همچنین محافظت در برابر موارد زیر است: هوای سخت ، برخورد فیزیکی احتمالی و تغییر شکل.قطعات مخزن ذخیره کود مایع Coercoمخازن کود ساخته شده از پلی اتیلن با کیفیت نه تنها مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی موجود در کود مایع ایجاد می کند ، بلکه دارای مقاومت در برابر ضربه ، دارای محافظت در برابر اشعه ماورا UV بنفش بالا و مقاومت در برابر خزش (محافظت بالا در برابر تغییر شکل) است. همه اینها برای تضمین طول عمر خدمات است.


مخازن درجه یک پلی کود مقاومت در زمین را حفظ می کنند!مخازن ذخیره کود مایع Coerco-1

 

موضوع :
برچسب ها : مخزن آب,مخزن,مخزن کود,کشاورزی,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 31 تير 1400ساعت 13:58 توسط محمد | تعداد بازديد : 5 | |