تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
4 مورد برتر از مخازن آب پلی و راه حل هایی که اکنون باید درک کنید

مخزن اسید

طراحی و تولید کننده انواع مخزن اسید

4 مورد برتر از مخازن آب پلی و راه حل هایی که اکنون باید درک کنید

 

 

اگر در فکر خرید یک مخزن آب پلی بوده اید اما به دلیل اینکه با برخی از بحث های مربوط به مشکلات پلی مواجه شده اید ، پای خود را می کشید ، این پست برای شما مناسب است.

در این مقاله ، ما در مورد برخی از مشکلات معمول که در مورد مخازن پلی اتیلن گفته شد بحث خواهیم کرد و راه حل های ما را معرفی می کنیم.

 

مسئله شماره 1: تغییر رنگ
 

مخازن آب پلی در معرض اکسیداسیون عکس قرار دارند که یکی از نشانه های آن تغییر رنگ است. این پدیده از طول عمر تانک می کاهد. علائم جدی تر اکسیداسیون عکس ترک ، گچ ، از بین رفتن براق ، شکنندگی و شکست فاجعه بار است. با این وجود ، اگر در غیاب علائم جدی تر ، مخزن پلی اتیلن شما از دست می رود ، جای نگرانی نیست.
 

راه حل:


توجه به این نکته مهم است که نور ماورا UV بنفش یک ماده اصلی در اکسیداسیون عکس است. برای اطمینان از طول عمر مخزن ، Coerco از رزین های پلی اتیلن Alkatuff® استفاده می کند. این رزین ها با تثبیت کننده های UV به طور خاص برای محافظت از مخزن در برابر آسیب اشعه ماورا بنفش ترکیب می شوند ، در نتیجه از اکسیداسیون عکس زودرس جلوگیری می کنند و به طور منظم به طول عمر مخزن کمک می کنند.

مخازن آب پلی کوئرکو در زیر آفتاب

موضوع مرتبط:
مخازن پلی آب: آیا در آفتاب خراب می شوند؟مسئله شماره 2: دمای شدید:

مخازن آب تیره رنگ آب موجود در آنها را سریعتر از مخازن رنگ روشن تر می کنند. اگر از آب برای تأمین آب دام های خود استفاده کنید این می تواند یک مشکل باشد. دمای بالاتر آب و نفوذ نور خورشید به دیواره ها نیز مخازن را برای رشد جلبک ها مساعدتر می کند.

مسئله دیگر آسیب ناشی از انقباض و انبساط از هوای بسیار گرم یا سرد است.
 

راه حل:

 

محلول مخازن آب رنگ روشن و مات است. Coerco زرادخانه ای از مخازن آب با رنگهای مختلف با ضخامت دیواره مناسب در اختیار ما دارد که مشکلات جلبک ها را قبل از بروز از بین می برد.

بعلاوه ، درجه حرارتهای شدید تاثیری بر مخازن پلی مرغوب با کیفیت خوب ندارند ، که برای مقاومت در برابر انقباض و انبساط ناشی از نوسانات شدید هوا طراحی شده اند.

ما به عنوان یک شرکت مردمی تاسیس شده در WA روستایی ، از نزدیک به سه دهه تجربه تولید استفاده کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که مخازن آب ما می توانند در برابر عوامل محیطی مقاومت کنند که طی سالهای گذشته شاهد آن بوده ایم.

بنابراین ، اطمینان حاصل کنیم که فقط مخازن پلی استری ارائه می دهیم که بتوانند در برابر ترک خوردگی و تخریب اشعه ماورا بنفش که در اثر فشارهای محیطی به ویژه در استرالیا ایجاد می شود ، مقاومت کنند. 


مخزن آب پلی در مخزن در فضای باز قرار دارد
 مشکل شماره 3: حمل و نقل مشکل است


گفته می شود که کیفیت یک قطعه مخازن آب تحویل / حمل و نقل را دشوار می کند.

 

راه حل:


شرکت کورکو برای چندین دهه حمل مخازن آب پلی اتیلن با ظرفیت 50 هزار لیتر را انجام داده است. ما ناوگان حمل وسایل نقلیه خود را با رانندگان قابل اعتماد کامیون داریم. نظرات ما در مورد فیس بوک و گوگل با بازخورد خوبی درباره آنها پر شده است!

یکی از رانندگان کامیون Coerco که در کنار کامیون -1 خود ظاهر می شود
با رانندگان کامیون Coerco ، سفارشات شما خوب است. 

مشکل شماره 4 تعمیر مشکل است


پلی ممکن است برای چسباندن با موفقیت بسیار لغزنده تلقی شود. در واقع ، تمام چسب ها / چسب ها / آب بندها با پلی اتیلن سازگار نیستند.

خبر خوب این است که LLDPE (پلی اتیلن با چگالی کم خطی) به دلیل جذب زیاد در برابر ضربه و مقاومت در برابر سوراخ شدن شناخته شده است ، بنابراین مخازن آب پلی اتیلن با کیفیت ساخته شده از LLDPE مانند مخازن Coerco به راحتی آسیب نمی بینند.

با این حال ، ما نمی توانیم احتمال بروز مشکلاتی در مزرعه شما را که شایسته کار تعمیر است ، تخفیف دهیم.

 

راه حل:

 

یکی از راه های جبران خسارت جوشکاری است. تجهیزات مناسب برای تعمیر پایدار لازم است وگرنه ممکن است از یک سازنده حرفه ای یا پلاستیک کمک بگیرید. خراش های سطحی بر روی یکپارچگی ساختاری مخزن آب پلی مرغوب تأثیر نمی گذارد و به راحتی با یک درزگیر مناسب قابل اصلاح است. 

اطمینان ما:


ما در Coerco تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات و خدمات ما رضایت شما را جلب می کنند. ما تضمین می کنیم پشتیبانی تولید کننده از تمام محصولات ما برای مدت زمان اعلام شده است.

 

تولید - محصول

ضمانتنامه

مخازن آب موج دار ممتاز

20 سال

مخازن آب دیواری تخت ممتاز

20 سال

مخازن آب Slimline

10 سالکلیه محصولات ما در برابر نقص ناشی از ضعف کار ضمانت می شوند. در صورت کیفیت پایین ، Coerco سریعاً ، در شرایط و ضوابط مناسب ، محصول را تعمیر یا تعویض می کند ، مشروط بر اینکه برخلاف توصیه های ما از محصول استفاده نکرده باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وعده ما به اینجا مراجعه کنید: جزئیات ضمانت تولید کننده در Coerco ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که یک چیز کمتری برای نگرانی دارید. به همین دلیل است که برای ما مهم است که از قبل درمورد مشکلات مرتبط با پلی قرار بگیریم و شما را درمورد راهکارهایی که برای آرامش خاطر شما ارائه می دهیم اطمینان دهیم.

آسیب سطحی یک مخزن پلی است که ثابت می شود - 1

موضوع :
برچسب ها : مخزن آب,مخزن پلی اتیلن,
امتیاز : 5 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 23 تير 1400ساعت 17:28 توسط محمد | تعداد بازديد : 2 | |